0 22 napisał(a):

ITI to wiele lat temu i nie za bardzo wiem co to ma wspólnego z obecnym sezonem. Obsrany zaś raczej do Legii nie dokładna 
Poza tym chodziło o kwestie kondycji kopaczy. My nie gramy 37 meczów w sezonie tylko 55.
Zresztą o czym jest ta gadka - wszyscy w lidze chcieliby być na naszym miejscu i tyle.
|
co Ty gościu robisz na tym forum? kibic Legii?
co do posta, ITI pompowało hajs w Legię która obecnie stanowi o jej sile, ale jeśli chcesz wiedzieć to jeszcze ITI sprowadzało Kuciaka, Vrdoljaka, Rzeźniczaka, a bądź co bądź to w swojej formacji liderzy
55? a co to jest? w Premier League niektóre drużyny mają w tej chwili tyle meczów
