Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8791
Stary 27.02.2015, 13:40
0 22 napisał(a):Wyświetl post
ITI to wiele lat temu i nie za bardzo wiem co to ma wspólnego z obecnym sezonem. Obsrany zaś raczej do Legii nie dokładna

Poza tym chodziło o kwestie kondycji kopaczy. My nie gramy 37 meczów w sezonie tylko 55.




Zresztą o czym jest ta gadka - wszyscy w lidze chcieliby być na naszym miejscu i tyle.
dobra , iti dawne czasy ? , obleśny nie dokłada ( tu akurat zgoda bo to słup) to skąd kasa ?

"Poza tym chodziło o kwestie kondycji kopaczy. My nie gramy 37 meczów w sezonie tylko 55." no to skandal 30 przepłaconych kopaczy i tyle meczy , nie dziwie sie że potrzebujecie sędziów do pomocy
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 27.02.2015 o godz. 13:42.
Odpowiedz cytując