0 22 napisał(a):

ITI to wiele lat temu i nie za bardzo wiem co to ma wspólnego z obecnym sezonem. Obsrany zaś raczej do Legii nie dokładna 
Poza tym chodziło o kwestie kondycji kopaczy. My nie gramy 37 meczów w sezonie tylko 55.
Zresztą o czym jest ta gadka - wszyscy w lidze chcieliby być na naszym miejscu i tyle.
|
dobra , iti dawne czasy ? , obleśny nie dokłada ( tu akurat zgoda bo to słup) to skąd kasa ?
"Poza tym chodziło o kwestie kondycji kopaczy. My nie gramy 37 meczów w sezonie tylko 55." no to skandal 30 przepłaconych kopaczy i tyle meczy

, nie dziwie sie że potrzebujecie sędziów do pomocy
