Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8790
Stary 27.02.2015, 13:29
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
"Bo Legia jest liderem ligi żadnym kosztem" , ha , ha , to ile wpompowało iti i obleśny z tymi dwoma ? hę?
ITI to wiele lat temu i nie za bardzo wiem co to ma wspólnego z obecnym sezonem. Obsrany zaś raczej do Legii nie dokładna

Poza tym chodziło o kwestie kondycji kopaczy. My nie gramy 37 meczów w sezonie tylko 55.




Zresztą o czym jest ta gadka - wszyscy w lidze chcieliby być na naszym miejscu i tyle.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując