kerim1906 napisał(a):

|
"Bo Legia jest liderem ligi żadnym kosztem" , ha , ha , to ile wpompowało iti i obleśny z tymi dwoma ? hę?
|
ITI to wiele lat temu i nie za bardzo wiem co to ma wspólnego z obecnym sezonem. Obsrany zaś raczej do Legii nie dokładna
Poza tym chodziło o kwestie kondycji kopaczy. My nie gramy 37 meczów w sezonie tylko 55.
Zresztą o czym jest ta gadka - wszyscy w lidze chcieliby być na naszym miejscu i tyle.