Nie wiem jak wy ale ja uważam żę do pierwszego gola naprawie odziwo ładnie grali. dla mnie było szokiem troche. Być może za bardzo się otworzyli i dla tego gol Milika chodź wszyscy bali się go zaatakować czy co ?
A Berg głupio piostępuje jak zamiast dawać drużynie pograć w lidze choćby dlatego że tak późno startuje to wystawił 2 skład... musiało się to odbić. To chyba że są tak słabi fizycznie że nie wytrzymują meczu ale to nie jest polska myśl szkoleniowa wtórej trzeba zapie*dalać
