|
Owszem to widowisko ze tak to powiem było żenujące .Ktoś tu bardzo trafnie napisał drużyna z Warszawy wyglądała jak stado BARANOW biegających po lace ,tylko ze na tej lace jest sporo siana ,brakuje dobrego trenera i dr sportowego i oby jak najdłużej bo reszta tej ligi będzie się śmiała ale baranim głosem .
|