Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8768
Stary 26.02.2015, 22:04
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Oni spiewali a Milik sie zabawił. Milik - Legia 3-0
zgoda , ale to wstyd, ja rozumiem śpiewać na jakiegoś prowokatora , dupka , ale na Milika, toć to grzeczny i ułożony chłopak, i jeszcze strzela 3
Odpowiedz cytując