|
Zgodnie z przewidywaniami Ajax na drugi mecz wyszedł już z innym nastawieniem niż na drugą połowę pierwszego meczu - efekt widać.
Stado baranów goni po pastwisku a pasterz czasami batem przez dupę chlaśnie.
PS - Najzabawniejsze są te wieczne pretensje do sędziego w stylu "ale jak to?" Ano tak to - tu nie dorzucą punków w prezencie.
|