Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8760
Stary 26.02.2015, 19:42
Zgodnie z przewidywaniami Ajax na drugi mecz wyszedł już z innym nastawieniem niż na drugą połowę pierwszego meczu - efekt widać.
Stado baranów goni po pastwisku a pasterz czasami batem przez dupę chlaśnie.

PS - Najzabawniejsze są te wieczne pretensje do sędziego w stylu "ale jak to?" Ano tak to - tu nie dorzucą punków w prezencie.
Odpowiedz cytując