|
Czy ktoś może wie czy ta wspomniana metka z numerem w aukcjach szalikow jest na stale wszyta w szalik, czy to tylko taka wisząca, do oderwania od razu?
A moze ktos ma zdjecie takiego szalika limitowanego?
Z gory dzieki
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|