|
Przepraszam, ale od kiedy my mamy "bardzo dobrego bramkarza"?
Do Buchalika najbardziej pasuje określenie "solidny". Raczej wyłapie to, co ma wyłapać, nic wielkiego też nie zepsuje. Natomiast meczu nam chłopak nie wygra, co zdarzało się Miśkowi kilka razy.
|