Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69866
Stary 26.02.2015, 18:00
Przepraszam, ale od kiedy my mamy "bardzo dobrego bramkarza"?

Do Buchalika najbardziej pasuje określenie "solidny". Raczej wyłapie to, co ma wyłapać, nic wielkiego też nie zepsuje. Natomiast meczu nam chłopak nie wygra, co zdarzało się Miśkowi kilka razy.
Odpowiedz cytując