Wyświetl pojedynczy post
kucharz_77
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69859
Stary 26.02.2015, 15:56
''Ale najważniejsze. WCIAŻ NIE MAMY NAPASTNIKA.''
Napastników to my mamy aż 4: Brożek, Jankowski, Stępiński i jeszcze Boguski. Po dwie pary jeden wysunięty a drugi podwieszony. Zależy w jakiej konfiguracji: Boguski i Brożek; Boguski i Stępiński; Jankowski i Brożek; Jankowski i Stępiński. Tylko nasz treneiro robi z trzech napastników na siłę pomocników, co o ile Boguski jako tako to już Jankowski i Stępiński się się tam nie nadają...
Odpowiedz cytując