Reserve napisał(a):

Poza tym przypominam że Stilić jeszcze nie jest przedłużony i raczej wszystko wskazuje że już nie będzie. Więc kim mamy grać? Skoro pomoc opieramy na takich tuzach jak: Garguła, Guerrier, Sarki, Jankowski, Boguski, Stępiński (choć on w pomocy pasuje tak jak Butterbean w balecie). No ja .......ę, jak się spojrzy to aż głowa boli, taki ciężki wybór.
Bangura - źle bo po kontuzji. Jović - źle, bo obrońca i nie wiadomo gdzie ustawić. Barrentios - źle bo na papiery trzeba czekać. Miśkiewicz - źle, bo to nie transfer tylko powrót, a i bramkarza już mamy.
|
Akurat co do Guerriera to bym sie wstrzymał bo w ostatnim meczu nie zagrał źle i z niego cos moze byc. Wprowadza duzo ozywienia do gry.
Garguła-raczej juz emerytura, ewentualnie I liga. Jeden na 10 meczy na poziomie to za mało.
Sarki-jak wyżej.
Jankowski-na tego gościa to nawet klawiatury szkoda
Boguski-jak ktos zauwazyl jest wszedzie, duzo biega tylko co z tego?
Stepinski-niestety ekstraklasa to nie jego poziom. I liga.
Bangura-Może być przydatnym transferem
Jović-tak jak napisales. Nie ma go tak naprawde gdzie ustawic. Bedzie takie pchanie na siłe jego lub Burlige na skrzydlo. Potencjał ma, ale w obronie wole ogladac Burlige. A trzymanie jednego z nich na ławce w razie kontuzji/kartek to nie jest dobry pomysł.
Miśkiewicz-mamy bardzo dobrego bramkarza."Transfer" moim zdaniem nie zbyt potrzebny.
Barrientos- i tu jest moim zdaniem strzał w dziesiatke. Transfer potrzebny, moze on cos wniesie do naszej ofensywy.
Ale najważniejsze. WCIAŻ NIE MAMY NAPASTNIKA.