palikot napisał(a):

Gwiaździsty - sprawa WISŁY KRAKÓW jest najważniejsza! Mówi ci to coś? WISŁA KRAKÓW DUMA POLSKI! Kibic łaski nie robi, albo jest kibicem zawsze albo udaje wtedy kiedy "rządy" są dobre...
Karnety należy kupować i zgadzam się z tobą, że od każdego Wiślaka czy to z krwi i kości czy najemnego, należy wymagać 100% zaangażowania w rozwój klubu. Tyle, żeby wymagać 100% zaangażowania pierw trzeba zacząć od siebie!
Z tego co mówi licznik biletów z meczu z Zawiszą karnetów na ten moment poszło 3200.
|
Oszczędź sobie te patetyczne zwroty, opowiadaj je może w innym gronie. Pod pojęciem kibic kryje się często zwykły widz, który przyjdzie na stadion jak mu klub umożliwi nieskomplikowany sposób zakupu biletów, nie odstraszy go ceną, nie nałoży jakichś dodatkowych opłat itp. Jak się dyskutuje o zwiększeniu frekwencji to najpierw trzeba stworzyć warunki ich zakupu nie gorsze niż w innych klubach, a patrząc na potrzebę pieniędzy to nawet lepsze. Tyle i aż tyle jeśli chodzi o nasz klub.
Na razie marna frekwencja jak na nas, w meczu z Pogonią, teraz jak piszesz słaby wynik sprzedaży karnetów (ciekawe o ile gorszy w porównaniu z jesienią 2014 ?). A teraz pogłówkuj dlaczego ?