Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69853
Stary 26.02.2015, 01:48
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
hehe dobrze ze Jankowski,Gurrier,Sarki prezentuja ponadprzecietny poziom,w sumie sie by u nas nie znalezli,co nie?
W sumie to wy wszyscy chcielibyście tutaj transferów, a jak już ktoś ma przyjść to twierdzicie że lepiej go w ogóle nie brać. I w sumie potem jest biadolenie "dlaczego nie ma transferów" czy też legendarne "GASZYŃSKI=BEDNARZ" I w sumie to Wisła ledwo wiąże koniec z końcem jeśli chodzi o finanse, więc nie wiem czego wy tu wszyscy oczekujecie.

Poza tym przypominam że Stilić jeszcze nie jest przedłużony i raczej wszystko wskazuje że już nie będzie. Więc kim mamy grać? Skoro pomoc opieramy na takich tuzach jak: Garguła, Guerrier, Sarki, Jankowski, Boguski, Stępiński (choć on w pomocy pasuje tak jak Butterbean w balecie). No ja .......ę, jak się spojrzy to aż głowa boli, taki ciężki wybór.

Bangura - źle bo po kontuzji. Jović - źle, bo obrońca i nie wiadomo gdzie ustawić. Barrentios - źle bo na papiery trzeba czekać. Miśkiewicz - źle, bo to nie transfer tylko powrót, a i bramkarza już mamy.

Ręce ....a opadają. I to do samiutkiej ziemi.

Odpowiedz cytując