Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69852
Stary 25.02.2015, 23:31
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
dla mnie sprawa jest jasna, gdyby nie przedstawiał ponadprzeciętnych umiejętności czysto piłkarskich to czy byłby u nas dziś? nie sądzę... poza tym nie może być słabszy od wymienionego przeze mnie kwartetu...
hehe dobrze ze Jankowski,Gurrier,Sarki prezentuja ponadprzecietny poziom,w sumie sie by u nas nie znalezli,co nie?
odpusc juz ten hurraoptymizm tylko dlatego ze widzisz nowego pilkarza w klubie - w sumie jest ale go nie ma

co do Bangury to napewno nie zrehabilituje sie w kilka tygodni,jest to raczej opcja rehabilitacji do czerwca a w czerwcu moze zajac miejsce Stilicia ktory jak wiele wskazuje latem nas opusci
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując