tomasz_19 napisał(a):

|
prawda jest taka, że ten Bangura piłkarsko wciąga nosem Gargułę, !
|
Powiedz mi na jakiej podstawie tak napisałeś.45min sparingu (widzianego w internecie),słow Kosowskiego(nie jednego już zachwalał),czy przeszłosci piłkarskiej,którą Żurawki miał lepszą ,a jak do nas wrócił to wiadomo jak było...
To nie jest jakaś prowokacja ,tylko zwykłe pytanie.