Marcin_fan napisał(a):

Jak umiejętności językowe naszych nowych nabytków, Barrientosa i Jovicia ? Ogarniają angielski ? Może widzieliście jakieś ich wywiady ?
Ps. Jak już dałem temat języków to czy nasz treneiro komunikuje sie w języku innym niż niemiecki ?
|
Trochę mówi łamanym polskim, przypominającym nasz język, ale trudno zrozumiałym.