|
jezeli lukaszowi G. udowodnia zarzuty to wyleci z Wisly w przeciagu 2 dni , a wracajac do tego NOWEGO : zalezy ile faktycznie kosztuje taka forma rehabilitacji , z ta wdziecznoscia albo umieraniem za Wisle to mnie nawet nie rozsmieszajcie - bo 99 % pilkarzy to najemnicy , - jezeli rehabilitacja i utrzymywanie przez ten czas zawodnika nie jest az tak bardzo drogie to mozna zaryzykowac , oczywiscie DOKLADNIE zabezpieczajac sie mozliwoscia szybkiego zerwania kotraktu ( gdyby to trwalo naprawde dlugo i mozolnie) jak i zabezpieczenie sie w druga strone - ze jesli to naprawde zdrowy i dobry jak na nasza ( jedna z najslabszych w Europie) lige to dlugosc ewentualnego kontraktu, a nie tak jak z bozyszczem tlumow Stilicem ....
|