tomasz_19 napisał(a):

|
prawda jest taka, że ten Bangura piłkarsko wciąga nosem Gargułę, któremu kończy się kontrakt, Boguskiego, z którym przedłużyliśmy... nie wspominając o Donaldzie i Sarkim... jego jedyną wadą jest to, że jest po ciężkiej kontuzji w innym przypadku gościa o podobnej charakterystyce byśmy w Wiśle długo nie zobaczyli... tak samo myśli klub, jeżeli pomyślnie przejdzie rehabilitacje to mamy poważnego piłkarza za bezcen! trzymacie lepiej kciuki za niego, a nie tylko marudzicie !
|
Nie przesadzałbym, że facet który mimo wszystko nie wyszedł poza Cypr będzie piłkarskim objawieniem w Wiśle, jak się go poskłada do kupy, ale jeśli nawiąże chociaż do wczesnego Meliksona, to warto spróbować.
Tym bardziej, że Garguła ma 34 lata, a nie daje rady w walce o skład.