Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69845
Stary 25.02.2015, 15:15
prawda jest taka, że ten Bangura piłkarsko wciąga nosem Gargułę, któremu kończy się kontrakt, Boguskiego, z którym przedłużyliśmy... nie wspominając o Donaldzie i Sarkim... jego jedyną wadą jest to, że jest po ciężkiej kontuzji w innym przypadku gościa o podobnej charakterystyce byśmy w Wiśle długo nie zobaczyli... tak samo myśli klub, jeżeli pomyślnie przejdzie rehabilitacje to mamy poważnego piłkarza za bezcen! trzymacie lepiej kciuki za niego, a nie tylko marudzicie !
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując