Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69844
Stary 25.02.2015, 14:34
Pewnie po to staraja sie zbudowac jak najlepsza druzyne jak najmniejszym kosztem, by sie z bagna wyczolgac i za 2-3 lata miec czysta karte... Dobrych pilkarzy na rynku nie zabraknie, chyba lepiej podpisac krotkie umowy i zalowac pozniej jednego na pieciu, niz meczyc sie z piecioma dlugimi kontraktami na ktorych mozna sporo stracic.
Ostatnio edytowane przez dawiss : 25.02.2015 o godz. 14:49.
Odpowiedz cytując