Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
Od: 07.2011
Offline
#
69843
25.02.2015, 14:31
I później znowu 1 Polak w podstawowej 11 jak za czasów Holendrów? Od dobrych kilku lat myślimy tylko o tym co "teraz", a nie o tym co za 2-3 lata. Z takim podejściem to będziemy gnić w tym bagienku jeszcze długie, długie lata.
qqq_b
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez qqq_b