Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69843
Stary 25.02.2015, 14:31
I później znowu 1 Polak w podstawowej 11 jak za czasów Holendrów? Od dobrych kilku lat myślimy tylko o tym co "teraz", a nie o tym co za 2-3 lata. Z takim podejściem to będziemy gnić w tym bagienku jeszcze długie, długie lata.
Odpowiedz cytując