qqq_b napisał(a):

|
Czyli co, znowu zaczyna się ściąganie zagranicznego szrotu? Oby tak dalej, daleko zajedziemy...
|
Jak się nie ma kasy na towar nowy i na gwarancji, to trzeba szukać wśród używanych i pokiereszowanych. Można się przejechać ale można też trafić świetną okazję za bezcen. Póki co nie wychodzimy na tym źle.