Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69841
Stary 25.02.2015, 14:23
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
Czyli co, znowu zaczyna się ściąganie zagranicznego szrotu? Oby tak dalej, daleko zajedziemy...
Jak się nie ma kasy na towar nowy i na gwarancji, to trzeba szukać wśród używanych i pokiereszowanych. Można się przejechać ale można też trafić świetną okazję za bezcen. Póki co nie wychodzimy na tym źle.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując