Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 24.02.2015, 20:50
czy ciebie popier doliło? no pogoni byłem, tak samo jak bywałem na meczach z kszo ostrowiec, z tłokami gorzyce i z koszarawą żywiec więc może zmień ton koleżko. w dupie mam z kim gramy, chodze na mecze dla Wisły. Chvj mnie interesuje czy po czole sie kopie Stilić czy Melikson.

Nie zmienia to faktu, że większość kibiców ma inną mentalność i nie chce im się oglądać kopaniny z Piastami Gliwice. Jak widać nie tylko pikniki tak mają bo obecnie mamy problem nawet z zapełnieniem młyna co dla mnie jest mega wstydem.

Jak nie wiesz z kim piszesz to może się troszke hamuj
Ostatnio edytowane przez Kamson : 24.02.2015 o godz. 20:57.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując