Temat
:
[21 kolejka] WISŁA Kraków - Pogoń Szczecin, 20 lutego godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
Od: 07.2011
Offline
#
139
24.02.2015, 19:06
Kamson
napisał(a):
Po tym jak porównałeś najlepsze ligi świata do naszego śmietnika piłkarskiej Europy przestałem czytać twój post...
Fejm na forum: +10 dla Ciebie
Na pewno zyskałeś w oczach swoich bliźnich na tym forum. Gratulacje!
qqq_b
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez qqq_b