Cytat:
Pozyskanie Bobana Jovicia oraz wcześniej Jeana Barrientosa i Michała Miśkiewicza - zamyka tej zimy okno transferowe w Wiśle Kraków - poinformował dziś prezes "Białej Gwiazdy", Robert Gaszyński. - Do 2 marca nie planujemy już żadnych ruchów transferowych. Rozpoczęliśmy już przygotowania do kolejnego okna transferowego i budowania drużyny po lipcu 2015 - powiedział prezes naszego klubu. - W związku z tym może się okazać, że będziecie obserwowali zawodników, do których będziemy się przymierzać w kolejnym oknie transferowym, ale na dziś to nie jest priorytet. Tym jest wkomponowanie obydwu nowych zawodników do drużyny, jak również wykorzystanie w sposób maksymalny tego co mogą wnieść do zespołu - dodał Gaszyński.
Pytany zaś o planowany transfer napastnika, jeszcze tej zimy, powiedział tylko: - Barrientos jest traktowany jako zawodnik ofensywny i pozwólmy trenerowi zadecydować jak ustawi go na boisku.
|
http://www.wislaportal.pl/28498,Wisl...ansferowe.html
Cytat:
Jeden z nowych nabytków Wisły Jean Barrientos otrzymał pozwolenie na pracę w Polsce. Tym samym nic nie stoi na przeszkodzie, aby można było go uprawnić do gry w naszym klubie.
Wiele wskazuje na to, że urugwajski pomocnik znajdzie się w kadrze meczowej na sobotnie spotkanie z GKS-em Bełchatów.
wislakrakow.com
|
Bałem się, że ta sprawa będzie się wlekła przez tygodnie, a tu taka miła niespodzianka. Brawo.
Co prawda nie uważam, żeby gość mógł się sprawdzić jako napastnik, ale to już inna bajka. Na tej pozycji nie ma biedy. Trzeba się modlić, żeby Jović sprawdził się na skrzydle.