|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline
|
|
Z naszych informacji wynika, że prace nad pozyskaniem napastnika są rzeczywiście intensywne. Chodzi o piłkarza, który grał do tej pory w lidze mocniejszej od polskiej. O tym, czy ten zawodnik trafi do Wisły, przekonamy się niebawem. Jeśli jednak tak się stanie, to zapowiedzi prezesa Gaszyńskiego o uzupełnieniu składu na rundę wiosenną zostaną zrealizowane.
Czytaj więcej: http://www.dziennikpolski24.pl/artyk...atow,id,t.html
|
|