!!IRIVER!! napisał(a):

No właśnie, staram się to wytłumaczyć tym co ciagle mają pretensję do zwykłych widzów, ze nie chcą sie męczyć psychicznie za spore pieniadze ogladając te "widowiska". Teraz chodzenie na mecze to bardziej działalność charytatywna dla klubu niż ogladanie popisów teamu Smudy. Ale przy takim podejściu wielkiej frekwencji sie nie wykręci.
Żeby to zmienić na początek potrzebny jest dobry trener ale na razie na zmianę się nie zanosi. Dlatego dalej będziemy oglądać to samo.