Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 24.02.2015, 07:36
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze jeden: https://www.youtube.com/watch?v=ORRPguPBQr0

Niebywałe. Dalej się dziwię, że znalazło się 9 tysięcy zwolenników znęcania się nad sobą, w tym ja, którzy zakupili bilet, czy ... karnet.
No właśnie, staram się to wytłumaczyć tym co ciagle mają pretensję do zwykłych widzów, ze nie chcą sie męczyć psychicznie za spore pieniadze ogladając te "widowiska". Teraz chodzenie na mecze to bardziej działalność charytatywna dla klubu niż ogladanie popisów teamu Smudy. Ale przy takim podejściu wielkiej frekwencji sie nie wykręci.
Żeby to zmienić na początek potrzebny jest dobry trener ale na razie na zmianę się nie zanosi. Dlatego dalej będziemy oglądać to samo.
Odpowiedz cytując