WislaFan123 napisał(a):

Kto mial wiedziec na miescie ze runda sie zaczela? kilka plakatow i..? Zadnego filmiku promocyjnego, w radiu zero informacji (czyzby koniec umowy z Eską? dziwne..)
|
Było przed Pogonią w Esce. Inna sprawa, że faktycznie na mieście brakuje plakatów itd.