Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9144
Stary 24.02.2015, 00:10
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post

Kto mial wiedziec na miescie ze runda sie zaczela? kilka plakatow i..? Zadnego filmiku promocyjnego, w radiu zero informacji (czyzby koniec umowy z Eską? dziwne..)
Było przed Pogonią w Esce. Inna sprawa, że faktycznie na mieście brakuje plakatów itd.
Odpowiedz cytując