Temat
:
[21 kolejka] WISŁA Kraków - Pogoń Szczecin, 20 lutego godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline
#
131
23.02.2015, 23:18
!!IRIVER!!
napisał(a):
I jeszcze jeden:
https://www.youtube.com/watch?v=ORRPguPBQr0
Niebywałe. Dalej się dziwię, że znalazło się 9 tysięcy zwolenników znęcania się nad sobą, w tym ja, którzy zakupili bilet, czy ... karnet.
Takie czasy ...
A co dopiero muszą myslec te osoby, które mają wykupiony skybox ...
Fugiel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fugiel
Znajdź inne posty napisane przez Fugiel