Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9143
Stary 23.02.2015, 23:02
ja nie rozumiem jeszcze jednej rzeczy...sa komputery i inne bajery.dlaczego nie moge teraz kupic juz karnetu na rundę jesienną?przeciez to tez dla klubu lepsze.wczesneij pieniadze to mozna pospłacac np długi wobec piłkarzy i miec mniejsze problemy z licencją.to tylko przykład.oczywiscie mowie o kupnie karnetu na to samo miejsce.dla klienta-kibica to wygodniejsze bo kupuje wtedy gdy ma akurat większy przypływ gotówki a dla klubu wczesneijsze pieniądze
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując