Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 23.02.2015, 20:54
Dwa spotkania, które już za nami, rzeczywiście nie świadczą dobrze o jakości okresu przygotowawczego. Jednak jakiś progres jest, bo z Pogonią było lepiej niż z Lechią.

Wiem, że dobrze punktowaliśmy jesienią, nasz styl też nie był zły. Tylko wydaje mi się, że to wszystko zależne jest od kluczowych zawodników i ich dyspozycji. Reszta prezentuje stabilny poziom. Może poza Sadlokiem - ten zaliczył taaaaaaki zjazd.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując