Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 23.02.2015, 20:33
To ma mu powiedzieć, ze po raz koleny spieprzył wiosenny okres przygotowawczy. Te same łamagi bez podstaw piłkarskiego rzemiosła wygrywały na jesieni przez 2 lata na tyle skutecznie, ze mówiło się o pucharach. Koniec końców w pucharach zagrał Ruch, a w tym roku zapewne ktos innny, ale nie my.
Odpowiedz cytując