|
To ma mu powiedzieć, ze po raz koleny spieprzył wiosenny okres przygotowawczy. Te same łamagi bez podstaw piłkarskiego rzemiosła wygrywały na jesieni przez 2 lata na tyle skutecznie, ze mówiło się o pucharach. Koniec końców w pucharach zagrał Ruch, a w tym roku zapewne ktos innny, ale nie my.
|