|
Dobra, może i powinien. Ale co to ma mu powiedzieć - ze przynajmniej kilku jego piłkarzy to zwyczajne sieroty i łamagi? Przecież tam widać brak podstaw piłkarskiego rzemiosła, nie mówię już o brakach intelektualnych niektórych z zawodników (nie tylko czarnych).
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|