|
W sieci jest sparing Gołowkina z Chavezem - w razie ewentualnej walki (a GGG już wyraził gotowość) Meksykanin to będzie worek treningowy dla Kazacha.
Walka Manny - Floyd? Super, że wreszcie dojdzie do tej potyczki. Szkoda tylko, że o kilka lat za późno.
|