speedfashion napisał(a):

|
Mam nadzieję, że nasi piłkarze obejrzą ten materiał.
|
Bardziej powinien efekty swojej pracy ogladnąć trener Smuda, bo się ostatnio denerwował na konferencji prasowej kiedy dziennikarz śmiał powiedzieć, ze Wisłą grała słabo w Gdańsku.