Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9140
Stary 23.02.2015, 18:50
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Na oglądanie chały przyjdzie 10 tys. najwytrwalszych, a na dobre widowisko drugie tyle. Dzisiaj przy takiej a nie innej pogodzie, cenach biletów zmobilizowanie widzów jest trudne, gdy w zamian dostają grę taką jak w Gdańsku tydzień temu. Po oglądnięciu tego "widowiska" frekwencja w meczu z Pogonią nie jest zaskoczeniem.
pytanie czy frekwencja w meczu z Legią(wiadomo jaka) po takim meczu jak w Gdańsku była by zaskoczeniem? No chyba nie bardzo. Po prostu "kibicom" się wartości pochrzaniły bo nie dbamy o nie zbytnio ostatnio i to jest problem. Borrussia też gra pyte w tym sezonie nawet była przez chwilę czerwoną latarnią ale kibiców ma, dla nich Borrussia jest ważniejsza niż chwilowa czy sezonowa koniunktura, najemnicy itp. więc fajnie by było gdyby u nas też zaczęło się kultywować chodzenie na WISŁĘ a nie na Smudę, Stilica, dobrą grę czy na Legię/Derby...
Ostatnio edytowane przez palikot : 23.02.2015 o godz. 18:52.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując