Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9138
Stary 23.02.2015, 17:05
Dobrze dobrze, wszystko będzie uregulowane tylko muszę chwile znaleźć

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Zmobilizuj raczej trenera Smudę i piłkarzy do pray orgnicznej, bo gówno jakie serwują skutecznie wypłasza kibiców z trybun. Mozna oczywiście robić akcje kup szaliczek itp. ale to nie zastąpi wpływu za bilety.
Uprzedzając, niektórych mędrków odpowiadam, tak mam karnet.
Ja nie wiem co ma do tego Smuda. Jak ktoś jest kibicem to chodzi na mecze zawsze kiedy warunki mu na to pozwalają.
po Smudzie będzie kto inny po Stilicu też więc motywowanie sobie chodzeniem na mecze jakimiś personaliami to jest raczej działanie wielbiciela tych panów a nie kibica. Kibic będzie zawsze Smuda i Stilić są tylko na 2 góra 3 sezony...
Ostatnio edytowane przez palikot : 23.02.2015 o godz. 17:09.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując