R33 napisał(a):

|
I kupujcie karnety, a nie bilety. Bo one są bardziej opłacalne dla klubu.
|
wielu nie kupuje karnetu, bo czasem ze znajomym chce iść na inny sektor, np. z rodzinką by poszedł na B,D,E lub np. G, a z kumplami na C... to też jest jakiś, ale jednak problem