palikot napisał(a):

To kupować karnety! A nie bilety! I namawiać znajomych do tego!
Na Zawiszy musi być minimum 13 000 sprzedanych biletów! Bierzcie się za pracę organiczną!
|
Zmobilizuj raczej trenera Smudę i piłkarzy do pray orgnicznej, bo gówno jakie serwują skutecznie wypłasza kibiców z trybun. Mozna oczywiście robić akcje kup szaliczek itp. ale to nie zastąpi wpływu za bilety.
Uprzedzając, niektórych mędrków odpowiadam, tak mam karnet.