Krav napisał(a):

w sumie kupując bilety zamiast karnetu dokładasz się do klubowej kasy bardziej, więc jak kto woli. Najważniejsze to żeby w ogóle kupować.
A przy podejściu - wolę kupić bilety i dołożyć się do klubowej kasy więcej, lepsze jest podejście - kupie karnet + jakiś sklepowy gadżet. Wilk syty i owca cała.
|
Mimo wszystko karnet to gotówka od razu więc klub ma większe możliwości od razu, kibic co chodzi na każdy mecz powinien go mieć. Natomiast bilety niech kupują turyści i wynikowcy. Im więcej karnetów sprzedanych tym większa frekwencja ogólna(prawo popytu). Dlatego apeluję o zakup karnetów! A jak ktoś faktycznie ma na celu większą ochotę wsparcia klubu finansowo to klub organizuje licytację szalików. Jeden już jest za prawie 900 zł! Sklep klubowy gdzie leży też wszyscy wiemy!

Do dzieła!