Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9132
Stary 23.02.2015, 14:23
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Robert Gaszyński, prezes Wisły, obliczył, że budżet klubu zbilansuje się, jeśli m.in. na każdym meczu przy Reymonta będzie co najmniej 15 tys. widzów. Tymczasem na piątkowym meczu z Pogonią Szczecin (1:1) było ich zaledwie 9083.

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...a_budzetu.html

Napięty wskażnik. Średnią 15k na mecz w sezonie 2013/14 przekraczył w zasadzie tylko Lech i Legia. Wisła miała 14.8k, obecnie jedynie 12.8k
To kupować karnety! A nie bilety! I namawiać znajomych do tego!
Na Zawiszy musi być minimum 13 000 sprzedanych biletów! Bierzcie się za pracę organiczną!
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując