Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 23.02.2015, 13:53
mee napisał(a):Wyświetl post
Słabo to wygląda, brakuje przede wszystkim jakości. Nie mam pojęcia dlaczego gra Uryga, niestety słabo w odbiorze, w ofensywie dno. Przy takiej mizerii naprawdę Smuda powinien ruszyć głową i spróbować przekwalifikować pewnych ludzi. Skoro z Burligi można zrobić przyzwoitego (jak na naszą ligę) prawego obrońcę to patrząc na Urygę i to że Boguski jest na tej pozycji lepszy, naprawdę zaryzykowałbym jakiś wariant z bardziej sprawnym fizycznie kopaczem - może Jankowski, może Stępiński. Naprawdę ciężko wyobrazić mi sobie że graliby słabiej niż Uryga. I tak wszystko za niego czyszczę Gumiś i Głowa. Poza tym nie myśli: wślizg przy karnym był niepotrzebny. Oczywiście Sadlok zawalił ale jaka tam była przepaść w środku. Sarki i Guerrier bez komentarza, szczególnie Sarki widać że psychicznie nie dźwiga obecności na boisku i Smudy na ławce.
Gdyby nie karny to byłaby bramka z gry, a to jeden ... Do Urygi akurat nie miałbym zastrzezen. A co do sprawności Jankowskiego to jest to sprawa sporna. On sie nadaje do I lub nawet II ligi napewno nie do ekstraklasy. Dla Boguskiego najlepszą pozycją jest chyba prawy ręcznikowy Ten facet nie daje nic na boisku. Jest wszedzie to fakt, ale czy to daje cos druzynie?
Co do Sarkiego to fakt, jest słaby. Ale Guerrier akurat wejscie na duzy plus. Pokazał sie z dobrej strony, dobre szybkie wejscia. Kartka z dupy wzieta, tylko sedzia wie za co chociaz i tu nie bylbym pewny. Z Guerriera coś będzie. Sarki raz na 4-5 meczy coś zagra ale to za mało.
Jovic bedzie konkurencja dla Burligi i tu widze problem. Będziemy mieli 2 dobrych prawych obroncow. Pewnie Smuda znow bedzie chcial Burliga albo Joviciem łatac skrzydlo i znow posypia sie hejty. A to nie bedzie zbyt fajne. To sa nominalni obroncy
Ostatnio edytowane przez TS&ZKS : 23.02.2015 o godz. 13:57.
Odpowiedz cytując