Temat
:
[21 kolejka] WISŁA Kraków - Pogoń Szczecin, 20 lutego godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
118
23.02.2015, 13:50
Przy założeniu że Barrientos i Jović są lepsi od Guerriera i Sarkiego (co trudnym nie jest), uważam, że powinniśmy grać w pomocy z nowymi na skrzydłach a w środku ze Śtiliciem, Boguskim i (oby jak najszybciej wyzdrowiał) Ostoją.
filemon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filemon
Znajdź inne posty napisane przez filemon