mee napisał(a):

|
Słabo to wygląda, brakuje przede wszystkim jakości. Nie mam pojęcia dlaczego gra Uryga, niestety słabo w odbiorze, w ofensywie dno. Przy takiej mizerii naprawdę Smuda powinien ruszyć głową i spróbować przekwalifikować pewnych ludzi. S
|
Nie ma nikogo o takiej charakterystyce poza Ostoją. Jankowski, Boguski i Garguła nie nadają się do tego. Sarki i Donald również

. Stępiński też.
Przy okazji warto pamiętać, że mamy już przekwalifikowanych skrzydłowych i, gdy nie gra Dudka, przekwalifikowanego Jankowskiego. Na boisku jest i tak zbyt wielu piłkarzy, którzy udają, że grają na pozycjach, do których nie są stworzeni.