Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 23.02.2015, 13:47
mee napisał(a):Wyświetl post
Słabo to wygląda, brakuje przede wszystkim jakości. Nie mam pojęcia dlaczego gra Uryga, niestety słabo w odbiorze, w ofensywie dno. Przy takiej mizerii naprawdę Smuda powinien ruszyć głową i spróbować przekwalifikować pewnych ludzi. S
Nie ma nikogo o takiej charakterystyce poza Ostoją. Jankowski, Boguski i Garguła nie nadają się do tego. Sarki i Donald również . Stępiński też.

Przy okazji warto pamiętać, że mamy już przekwalifikowanych skrzydłowych i, gdy nie gra Dudka, przekwalifikowanego Jankowskiego. Na boisku jest i tak zbyt wielu piłkarzy, którzy udają, że grają na pozycjach, do których nie są stworzeni.
Odpowiedz cytując