Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22103
Stary 23.02.2015, 11:46
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Boban, coś taki smutny! Może hajsu nie dostaniesz, ale w najlepszym klubie w Polsce grać będziesz!
Dziwne, że tu przyszedł, skoro rozmawiał ze swoim serdecznym przyjacielem Andrażem Kirmem. Przecież tu nikt nie mówi po angielsku i w ogóle wszyscy są nieśmiali, a futbolem rządzi korupcja.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 23.02.2015 o godz. 11:48.
Odpowiedz cytując