gypsy napisał(a):

Boban, coś taki smutny! Może hajsu nie dostaniesz, ale w najlepszym klubie w Polsce grać będziesz!
|
Dziwne, że tu przyszedł, skoro rozmawiał ze swoim serdecznym przyjacielem Andrażem Kirmem. Przecież tu nikt nie mówi po angielsku i w ogóle wszyscy są nieśmiali, a futbolem rządzi korupcja.