KOMINEK napisał(a):

A wyczyny naszych pomników jak Reyman który windą jak się wtedy mówiło dezabilu z Kałużą po wspólnym bankiecie jeździł, a wyczyny naszej mistrzowskiej jedenastki z końca lat 70-tych, a to co robili piłkarza już za czasów Cupiała. Co Wy p..licie. To co robi Donald to przy tym to mały pikuś.
I żeby nie było, że porównuję Donalda do Reymana, nie porównuję bo nie ma co porównywać. Chciałem tylko pokazać, że piłkarze robili, robią i będą robić głupoty.
|
Problem jest w tym, że za czasów Reymana, czy naszej złotej jedenastki z lat 70-ych, czy nawet na początku czasów Cupiała nie było mediów społecznościowych, nikt sobie nie wrzucał co chwile słitfoci na facebooka czy instagrama. Jeśli nawet jakiś piłkarz zaszalał to nie było to tak widoczne i jego głupota nie odbijała się tak szerokim echem.
Tu, jak nigdy popieram poglądy tych, którzy krytykują taką głupotę piłkarzy.