Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 23.02.2015, 09:56
Gil to po prostu sędzia, który już dawno temu powinien wylecieć z ligi i wrócić w odmęty sędziowania meczów Unia Parczew - Lublinianka - tam jest jego poziom.
Zawsze gwiżdże wtedy kiedy nie trzeba, wprowadza mnóstwo chaosu na boisko i na koniec jeszcze lubi karać kartkami wtedy kiedy nie trzeba. Robak beształ go kilka razy rzucając k...ami i nic. Marciniak nie dałby sobą tak pomiatać, ale to różnica 4-5 poziomów w sędziowaniu.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując