Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#658
Stary 23.02.2015, 00:47
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Dlatego ta cała reforma o kant zada rozbić.
Co usilnie próbuje udowodnić H. Berg wystawiając w połowie meczów sezonu zasadniczego drugi i trzeci garnitur Legii.... Jak rozumiem pierwszym składem wyjdziemy na ostatnie 7 meczów i to ma wystarczyć. No, jak to wypali to ta liga nie ma sensu.

Chyba pierwszy raz od dzieciaka zdarzyło mi się, że w koszulce mojego Klubu grał gość, o którym nigdy wcześniej nie słyszałem. Misiak. WTF?!
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując