ABGwislakABG napisał(a):

|
Dlatego ta cała reforma o kant zada rozbić.
|
Co usilnie próbuje udowodnić H. Berg wystawiając w połowie meczów sezonu zasadniczego drugi i trzeci garnitur Legii.... Jak rozumiem pierwszym składem wyjdziemy na ostatnie 7 meczów i to ma wystarczyć. No, jak to wypali to ta liga nie ma sensu.
Chyba pierwszy raz od dzieciaka zdarzyło mi się, że w koszulce mojego Klubu grał gość, o którym nigdy wcześniej nie słyszałem. Misiak. WTF?!