Kapsel napisał(a):

Po prostu, się pytam co Cię obchodzi co robi w wolnym czasie? To nic złego zrobić zdjęcie, chociaż sam uważam że to głupie. Jednak to nie nasza sprawa. Wiadomo, że reszta tych zachowań co opisałeś to przegięcie.
|
Obchodzi, ponieważ wychodzę z założenia że noszenie koszulki z Białą Gwiazdą na piersi zobowiązuje nie tylko przez 90 minut biegania po boisku.
To, że Arek Głowacki, Łukasz Garguła czy Donald Guerrier zdejmują koszulkę po meczu i idą do domu nie oznacza, że przestają być reprezentantami Wisły Kraków. Wręcz przeciwnie. No ale może są tacy którzy tego nie rozumieją
