Kapsel napisał(a):

|
Co Ci przeszkadza, zdjęcie gdy wsiadają do windy czy coś podobnego?
|
Nie no nic. Przecież to normalne wrzucić zdjęcie z rąsi, jak się wsiada do windy..
Chyba nie mamy o czym rozmawiać. Bo widzę, że pokolenie samojebek doszło do głosu.
Bez odbioru.